Avatar uživatele
Elis Pokorná

Jaké zvíře si pořídit?

Chtěli bychom si pořídit další zvíře. Máme poměrně velký dům i se zahradou. Doma máme nekonfliktního pejska, který miluje všechnu naši zvěřinu, takže s tím problém nebude. Pokud byste mohli, tak raďte nějaká neobvyklá zvířata, doma totiž máme králíčky, morče, činčilu, pejska, papouška a potkany tak bysme chtěli něco neobvyklého na ceně nezáleží.. A žádný hmyz, toho máme doma dost tak děkuju :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Proč píšeš „chtěli“? Nedávno se tady ptala tvoje nešťastná maminka takto:

Avatar uživatele
Registrovaný

Elis Pokorná
Dcera a zvířata

Dcera miluje zvířata. Máme doma takovou malou zoo. Problém je, že už jí žádná zvířata nechci dovolit, když jedeme na dovolenou tak je problém je někomu svěřit. Ona je ale opravdu miluje a chtěla by další a další. Nevíte, jak „ukojit“ její touhu po zvířatech? Chodí pomáhat do útulku a do záchranné stanice, nenapadá vás ještě něco?

Doplněna:
Samozřejmě, že jsem jí domluvila, že žádná zvířata už nemůžeme mít.. Ale ona je miluje a chce se jim věnovat con nejvíc. Proto jsem chtěla radu, jestli vás nenapadá aktivita se zvířaty, které by si ale přitom nemusela tahat domů :) Dcera je rozumná a škola ji nezaměstná, má samé jedničky (chodí do 7 třídy). A „jen“ tři zvířata opravdu nemáme :)
Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že nemáš základní znalosti ani o těch zvířatech, která už vlastníš, tak být tebou spíš brzdím. Nevymýšlej si rarity, zvlášť když si to zbytek rodiny nepřeje, oni asi nechtějí žít v bytě, ze kterého jsi jim udělala ZOO.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
TokFan

Myslím, že docela neobvyklé zvíře je had :D každopádně byste pak možná náháněli lidem hrůzu :DD každopádně já jsem si vždy přál sovu, nebo alespoň holuba, který by se dal využít k posílání pošty :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gepik

Dos málo se chová Čupakabra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

žraloka či plejtváka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

kapucínskou opičku, mini prasátko, leguán.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

No pokud máte doma dost hmyzu, tak by byl dobrý třeba nějaký pavouk, nebo ptáci. Ti pomůžou s hmyzem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michaela.Ch

Jedno z neobvyklých zvířat, jak už tu bylo zmíněno je had nebo ještěrka. Mohli by jste si taky pořídit želvu nebo pískomil a nebo také osmáky. Dají se také chovat malé roztomilé žabičky. Doufám že tato odpověď pomůže :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Nebylo by lepší se více věnovat zvířatům,co už máte doma?Třeba chodit s pejskem na cvičák,nebo ho aspon naučit nové cviky,ochočit potkany,aby řeba panáčkovali,nebo přišli na zavolání,ochočit papouška,případně ho naučit mluvit.Někdy méně znamená více.Hodně radosti se zvířátky ti přeju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek