akcul

jaké zvíře máte rádi nejmíň

Nejlepší odpověď
anonym

žádné mě nevadí

Doplňuji:
Mám ráda všechno živé žijící na planetě Zemi.

Další odpovědi
Drap

žádné mě nevadí

Doplňuji:
Některá jsou samozřejmě více sympatická, některá méně. Ale nevadí mi žádné. Nakonec oni tady byli dříve než člověk, a jak se zdá, tak mi jim taky nevadíme, spíše jim škodíme.

Lucijej

jiné zvíře

Doplňuji:
Nemám ráda tasemnice a roupy, někdy taky člověka.

briketka10

jiné zvíře

velcí chlupatí pavouci jsou mi odporní pfůůj !!
hned je vraždím !!

iceT

jiné zvíře

…cokoliv,co má víc jak 4 nohy mě naplňuje (nemůžu přesně definovat čím)takových zvířátek se štítím,ale nevadí mi na ně koukat přes sklo.I tahle stvoření jsou svým způsobem okouzlující.Takže nejde ani tak o nelásku ke zvířatům.Naopak,čím menší a chundelatější čtyřnohé zvířátko,tím lépe.

jiné zvíře

Pavouci"
když je vidim mam chut' se zahrabat :D
ale jinak zvířatka mam na tolik ráda že si to nemuzete představit:)
a nejvíc nesnesu týryní!
ty lidi bych zabíjela!
Doplňuji:
Menší chyba týraní*

SonsyMite

jiné zvíře

Žáby, slimáky, pavouky

pizlicka

jiné zvíře

pavouka.

Kamionacka09

hmyz

Komary,hovada,klis­tata,vosy,srsne

Rocker

jiné zvíře