ZIKY CZ

jaké zvíře je lepší ribky nebo pískomilové

chci si koupit nějaké zvíře alenevím jaké poradte

Nejlepší odpověď
quentos

místo do zvířete bude nejspíš lepší investovat do učebnice češtiny

Další odpovědi
anonym

Kdo neví, jaké živé zvíře si koupit, měl by začít od plyšáků. Opakovaná otázka se zde bere za podvádění. Zkus se podívat do vyhledávače a projdi si starší odpovědi. Probíralo se to tu už mockrát, takže získáš určitě solidní nápovědu.

redy

A co chceš ty?
Oboje má svoje pro a proti

ladaadal

No, pokud chceš nějaké zvíře, kup si plyšového medvídka. Vzhledem k tomu, že si nejsi schopen (schopna) zjistit nic bližšího, předpokládám, že jakékoli živé zvíře u tebe bude trpět. Každé zvíře je totiž starost. Jestli si u kamarádky s nějakým zvířetem hraješ, tak si buď jistá, že hraní je minimum tvého času, který zvíře potřebuje. Vše ostatní jsou starosti.

marci1

Pro začátek zkus rybky ( s tvrdým y ) a uvidíš. 🙂