Kryšpín

Jaké/které zvíře chtělo kalhoty s kapsami?

Mám snahu se registrovat na Genali-forum a moje mozkové závity na to nestačí

Nejlepší odpověď
Anemone

Že by krteček? 🙂

Další odpovědi
Slecna 007

Kdepak, krteček chtěl kalhotKy a s kapsami, velkými 🙂

Lamalam

To nevím, ale klokan to zřejmě nebyl.

Arne1

Není to náhodou tohle… ?

Zdroj: https://www.stre­am.cz/pohadky/krtek/100­00776-jak-krtek-ke-kalhotkam-prisel

Cenobita

Byl to Krteček

Z analyticko-psychologického hlediska symbolizuje krteček malého chlapce, který řeší svůj problém. Kam dát všechny ty různé předměty, které malý chlapec k životu potřebuje, jako provázek či špagát a další poklady … Kalhotky jsou symbolem určitého zlomu v životě chlapce. Chlapci dostávali na určitém vývojovém stupni dlouhé kalhoty, Krteček dostal kalhoty s kapsami.

john.kuc

Zdravím, taky se zkouším tam dostat a nevím jaká je ta odpověd, zkoušel jsem už hodně verzí a nic,