Jake zvire bylo prvni na svete ? -iv-

Nejlepší odpověď
MrGandy

To asi neví nikdo. A ani by se to nedalo popsat jako zvíře, spíš jako žijící organismus.

Další odpovědi
baghira

Genesis 1:20 I řekl Bůh: „Hemžete se vody živočišnou havětí a létavci létejte nad zemí pod nebeskou klenbou!“

21 I stvořil Bůh veliké netvory a rozmanité druhy všelijakých hbitých živočichů, jimiž se zahemžily vody, stvořil i rozmanité druhy všelijakých okřídlených létavců. Viděl, že to je dobré.

22 A Bůh jim požehnal: „Ploďte a množte se a naplňte vody v mořích. Létavci nechť se rozmnoží na zemi.“

23 Byl večer a bylo jitro, den pátý.

Takže ryby a ptáci.

WeeBear

Vzhledem k tomu, že většina organismů vznikala ve vodě (většina, ne všechny), tak bych to hádala na něco horkotěže připomínající obojživelníky, či ryby,..

lexx

asi ten had co svedl Evu a ta pak Adama

kamila44444

Určitě nějaký organismus, ale jestli myslíte např. jako medvěda a pod. Tak to byl dinosaurus a pak co žije ještě teď, to byla opice.