michalds

Jaké znáte zdařilejší druhé díly filmů?

Znáte druhé díly filmů, které překonají ten první?
Je známo, že když se natočí pokračování nějakého úspěšného trháku, tak už to nemá většinou takový úspěch.
Mohl bych jmenovat např: Sám doma, Jurský park, Sněženky a machři, atd.

Nejlepší odpověď
marci1

Pro mě je to hlavně: „Jak dostat tatínka do polepšovny“. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Nedá se mluvit o druhých dílech, jsou to samostatné filmy na podobné téma. Napadá mě třeba Vetřelec, Predátor, Rambo, Terminátor, Mad Max, jistě je jich víc. Těch pokračování bylo i více, ale u těch opravdu posledních dílů je vidět až příliš křečovitá snaha a už je to okoukané.

Šidlo

Star trek 2
Terminátor 2
Zataženo, občas trakaře 2
žhavé výstřely 2
Pán prstenu 2
Hobit 2
Shrek 2
Batman 2 – od Burtona aj Nolana
Gremlins 2
Harry Potter 2
Byl jednou jeden polda 2
Četník v New Yorku

toto sú rovnako dobré alebo lepšie pokračovania podľa môjho vkusu