Rokio

Jaké znáte vyšetřovací orgány kromě FBI a CIA?

zdroj obrázku: pixabay.com – RichardBarboza

Nejlepší odpověď
Drap

Znám jich celou řadu, podle toho, co je třeba vyšetřit. Třeba drážní inspekce.

Další odpovědi
Edison

CIA není vyšetřovací úřad. Vlastní vyšetřovací orgány mají každá armádní složka. Vlastní má ministerstvo spravedlnosti. NTSB. Protidrogový úřad. Úřad pro tabák a zbraně. A spousta dalších. Elektro, bezpečnost práce a vůbec všeho možného.

aliendrone

Znám jeden „vyšetřovací úřad“ jménem „.-./---/-.-/../---“! Ten ČASTO dává otázky ohledně bankovních kont, personálních záležitostí a vůbec věcí, do kterých mu nic, ale VŮBEC NIC NENÍ! :)

Není ti to povědomé? ;) :D :D