Raiden.

Jaké znáte programy pro promítání na data-projektoru???

Odpovědi
Michal Kole

Data projektor zobrazí vše co je na monitoru.

Ovládací software + drivery jsou přiloženy na CD nebo je lze stáhnout z webu výrobce.

Ondrisek

Nejčastěji se používá Powerpoint (z balíčku microsoft office)

led

Ak si dataprojektor nastavíte ako externý monitor – samostatne, alebo ako rozšírenú plochu – môžte na ňom pozerať všetko, čo si tam presuniete.
V divadle, napríklad, na hlavnom monitore ´monitor 1´ sa používajú obslužné panely a na externom (dataprojektore) ´monitor 2´ ide von požadovaný obraz.
Nastavíte si to vo vlastnostiach obrazovky. Každý monitor môže mať iné grafické nastavenie a rozlíšenie rozlíšenie…

Raiden.

Ok, děkuju.