sunchAtor

Jaké znáte předpony Nej (Obojživelníci)?

Nebojte není to úkol. Mám referát ,,Obojživelníci – nej'' a už mě nenapadají další jako jsou Nejmenší,Největ­ší,Nejjedovatěj­ší,Nejznámější,Nej­vzácnější. Poradíte mi prosím dallší?

Nejlepší odpověď
Emefej

Třeba nejchutnější obojživelník, nejchytřejší, nejchlupatější a­pod.

Další odpovědi
Kelt

Nebudu vypisovat slova s předponami, ale zaměř se na věk – mladý, starý, nejlépe maskovaný, nebezpečný, chytrý, ohrožený, prodávaný, rafinovaný, maskovaný, pěkný, škaredý, sní nejvíc a nejméně potravy. Jak se pohybuje, rychle, pomalu. Kde žije – vysoko, hluboko atd. Udělej si z toho další slova. Ale pozor, aby tě nějaký nejhladovější nesnědl.

anonym

nejodolnější

anonym

nejkulikounkatější