odik

Jaké znáte opravdu legendární hry pro herní konzoli Nintendo Wii?

Doplňuji:
Mám na mysli hry jako je Mario, Zelda apod.

Odpovědi
badisko

Contra REBIRTH a street fighter to je nesmrtelna klasika …;D

Viku-san

Mario Kart Wii, Zelda: Twilight Princess, Metroid:Other M.

odik

A jakej je rozdíl mezi „Zelda: Twilight Princess“ a jinými Zeldami? třeba tou nejnovější … je tahle opravdu tou „modlou“ kupovat vsechny verze se mi nechce, takovej blazen jeste nejsem 😁 … ale chtěl bych mít takový ty best nejznámější a nej verze a ne vždy to znamená mít ut poslední verzi …

hichkv

mario tenis,mario olimpic games