EVIL

Jaké znáte mobily s podporou youtube a přitom at sou dotykáče maji wifi ? a kvalitní reproduktory? :)

xxxxxxxxxx

Odpovědi
DDarent

každý mobil který má podporu MP4 podporuje youtube......
WIFI už má skoro každý mobil nad 4000.......Kvalitní reproduktory se nedají určit ale 3D efekty nebo 2 reproduktory by mohli být dostačující na kvalitu......

Terisek

iPhone

nanule

třeba moje nokia 5800×m…

RomanP

mám dotykovou Nokii C5 –03 , youtube tam bylo než jsem ho vyhodil se všemi sociálními kravinami typu facebook , Wifi tam je a reproduktory jsou stereo, cena se pohybuje kolem 4500 kč.