Kepler

Jaké znáte lidové metody antikoncepce a zrušení početí?

Slyšel jsem, že stoprocentně účinná je tabletka acylpyrinu (držet mezi koleny). A na „vyhánění ďábla“ flaška rumu + horká vana. Staré babské rady a originální metody jsou vítány!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak acylpirin mezi koleny může zafungovat jen u jedinců s velmi malou představivostí ohledně rozsahu možných „figur“. ;) :D :D K „vyhánění ďábla“ znám skoro to samé, horká vana, ale místo toho hrnec svařáku a následné poskakování po posteli. Zajímavá je metoda s fotografií případné budoucí tchýně, ale i jiné postupy. ;) :D :D

Další odpovědi
dudu

Nejúčinnější asi bude motivace kohouta, který zřejmě marně utíká za slepicí a v duchu konstatuje „Když nic, tak se alespoň proběhnu“.

RyuzakiKate

Názory se různí… :)
http://www.ex­tra.cz/images/thum­bs/a0/6b/a06b457-106122-h47603-650x0-shrink.jpg
http://m.meme­gen.com/kw1dbr­.jpg

Kepler

RyuzakiKate: 🙂 pěkné, ale na ponožky v sandálech se už názory mění. Já jsem na módu a etiketu oblékání nikdy moc nekoukal. Dávám přednost tomu, že nemívám na nohou rozedřenou kůži do krve. Horší jsou krátká trička, ze kterých přes opasek kalhot přetékají špeky a je viditelný totálně zarostlý pupík 🙂 Brrr! Účinnější, než kondom.