panxnotdead

Jaké znáte filmy k hudebním skupinám?

Myslím nějaké filmy, které popisují kapelu, jako maj Beatlesáci.. znáte nějaké?

Odpovědi
quentos

což třeba „Once“ (The Frames) nebo „The Wall“ (Pink Floyd)

ten který je

Tak třeba životopisný film Hendrix.Film o slavném kytaristovi.

Nanzie

It is Us – One direction
Never say Never – Justin Bieber
Believe – Justin Bieber
:)

RyuzakiKate

The Filth And The Fury (Sex Pistols), ale to je spíš takovej dokumentík, jinak třeba ještě Sid & Nancy, ale to se zaobírá spíš jejich vztahem, než přímo kapely, i když nějaký ty spojitosti tam jsou.
Control (Joy Division) nebo přímo dokument s názvem Joy Division
Walk The Line (Johnny Cash)
a ještě třeba Rock ‚n‘ Roll High School (Ramones), ale to moc nezachytává přímo jejich život..