Avatar uživatele
Katru7

Jaké znáte cviky?

Myslím na hubnutí,spevnění břicha a lýtek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? WeeBear před 4474 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Když to vypíšu podle sebe.

Hubnutí – omezení sladkého, dodržování životosprávy (neomezování se v jídle, ale zase ne noční vykrádání ledničky), nepřecpávat se.

Zpevnění břicha – sklapovačky! 😁

Lýtka – běh, ale opravdový běh venku, na trenažéru, nebo běžícím pásu to není úplně opravdová simulace a nemá to takový účinek.

=============­========================­====

Možností bude více, ale píšu ze své zkušenosti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Nejlepší asi fakt běh, to je prakticky na všechno. Nejlíp v podvečer. Pak ještě existuje pojem „izometrické cvičení“, mrkni se po tom na internetu, možná že tam něco najdeš i na tohle svalstvo.

Jentak mimochodem, já dostal minulej tejden taky podobnej nápad, že si procvičím tyhle líný partie, tak sem začal hledat na netu různý PDF dokumenty a mimo jiné jsem si stáhnul i něco co se jmenuje kegelovy cviky. Všichni tam o tom básnili, jak je to bezvadný a strašně jednoduchý, že prej to zvládne i začátečník. Já se za boha nemoch přehoupnout ani přes ty nejjednodušší cviky. Vodevřel sem to a hned u prvního bodu.. prej „vtáhněte na 3–5 vteřin pochvu“…no co to jako má bejt tohle?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ondra07

Stačí 3× za týden si někam vyběhnout na 0,5– 1 hod. Zpevní se Vám nejen břicho, ale i lýtka, stehna, ramena…
A taky zhubnete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Omezit sravu, nebo spíše ji rozdělit minimálně do pěti jíde, nepřejídat se a podle možností se dostatečně hýbat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Už to tu bylo xkrát.
Vyhledej si starší odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na hubnutí je nejlepší zánět dásní a moudráku.
Na zpevnění břicha rýžák, mazlavé mýdlo a dřevěná či dlaždičková podlaha. Na lýtka, asi něco jako při práci pít minierální vodu Šaratice.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek