Jaké značky ručního nářadí a zahradní techniky převládají ve vaší dílně nebo zahradě?

Nejlepší odpověď
anonym

Různorodé,žádné nepřevládají,pokud lze považovat toto i za ruční nářadí,když se ovládá ručně.
Briggs+Stratton-traktůrek.
Husqvarna-motor.pila.
Sekačka-Alko.
Flexa-Narex.
Aku vrtačka-Protool.
Nepočítám hrábě,lopaty a krumpáče od neznámých výrobců.

Další odpovědi
anonym

akuvrtačka Bosch, úhl.bruska Makita, mafl a vrt.kladivo Asisst

zjentek

na elektryku- DeWalt
na ruky- Fiskars
na palivo- nic ..na vlastní zeleni si nesmradím

honza19hk

co se týče elektrického nářadí- tudíž flexa,vrtačka atd… tak bosh,narex.
co se týče zahradního nářadí(sekačky,pily atd…) tak zaprvé jen benzínové ,nemám rád tahání kabelu po zahradě a za druhé stihl, husqvarna,malo­traktor agrostroj,což je TZ4K14,na zemní práce a rytí záhonů a brambor bagr CAT.

devitkac

Abych pravdu řekl, tak já ani pořádně nevím. Mám pocit, že některé ruční nářadí, které mám v dílně ani na sobě žádnou značku nemá. Pokud ale jde třeba o nářadí na zahradu, tak mám pár kousků od Levioru a Winland. Právě ty jsem si před časem kupoval z https://www.e­limstore.eu/cz

Pety2015

Hele a já třeba nemám https://www.y­naradi.cz/narex-ekk-26-e-kladivo-elektricke-sds-plus

petrdostal

Já nemám vyhraněnou značku, od který bych si nářadí kupoval. Koupím si většinou to, co mi přijde pod ruku. Nemyslím si, že je v těch znáčkách velký rozdíl. Na to moje kutilství stačí skoro všechno. Letos jsem rozšířil své nářadí z https://www.na­radinazahradu­.cz/ , kde jsem si vybral nářadí pro zahradu.

anonym

Jugare, ne, nepřekliknul jsem se v palci pro tebe. Pokud budeš odpovídat normálně jako nyní, kdo ví…

anonym

Barboši,proč ti smazali otázky ohledně stahování?
Už jsi na to konečně přišel,co je a není legální?
Já ti odpověděl tak jak to je a youtube jsem vyjmul,tam to nikdo nezjistí.Z ulož.to je to v některých případech legální,pokud mne chceš o něčem podobném informovat,klikni si na můj profil,rád ti to vysvětlím polopaticky.

anonym

Cituji: Jugar.Ne legalitu se nevyprdni,může tě to stát i spousty tisíc za nelegální stahovaní,to mi věř.
Mám s tím zkušennosti u kolegy,když platil jak mourovatej.
Briketko nechápu proč jsi mi smazala mojí legální odpověď.
Z ulož,to můžeš sledovat i filmy online.
https://www.go­ogle.cz/… . Konec citace!

anonym

Já něco povídal o překliku?
Já odpovídám vždy tak jak to cítím,neumím lhát a napíšu to tak,jak to je.
Zapoměl jsem ještě na mufla-kocoura,ale značku nevím,taky přímočarku,značka podivná,hoblík, to samé.

anonym

Ty jsi nepovídal, ale já. Já jen, abys neusnul na vavřínech.
Jo, to že jsi napsal „neumím lhát“ je taky lež. Jen si vzpomeň, jak jsi tvrdil, že nepokládáš otázky do anket, a přitom jich tam máš nespočet!

anonym

Tos mi donutil ty.

anonym

Co sem ti donutil, to lhaní?

anonym

A ty své značky nenapíšeš?
Kromě kůtru na maso?

anonym

Já se neptám sebe, ale ostatní. Nebudu skoupý a takže:
m. sekačka na trávu – Riwall
m. pila – Riwal
křovinořez- Riwall (koupě se uskuteční na jaro)
ruční vrtačka – narex
flexa- narex
aku šroubovák neznámé značky, ale drží už asi 8 let
šukalka – Makita
maflík – Made in China
ruční nářadí- převládá Fiskars, ale spousta přístrojů, nástrojů, nářadí ještě z dob „zlatých časů“.

Řeznické nástroje a nářadí v dílně neukládám, ty mám v místnosti na zpracování masa a vyyrobky z něj.

anonym

Zapoměl jsem na kalovku a strunovku,ta je od Stihl.