dust8

Jaké značky či značku elektroniky preferujete?

Můžete i uvést důvod?

Nejlepší odpověď
Edison

jiná odpověď

JAKÉ elektroniky???? Třeba v elektrické trakci MHD… nebudu tu dělat reklamu, ale ani jedna z uvedených to není. Ve studiové technice zase neco docela jiného. V audiu taky… Prostě… veeeelmi špatná otázka.

Další odpovědi
jáára

jiná odpověď

Já rád průmyslovou automatizaci a tady není nikdo z výrobců…
_
Špatná otázka.

Kepler

jiná odpověď

Žádnou, snad jen počítače od Hewlet Packard. Jinak to jsou šmejdy, za které u nás zaplatíme 2× víc než třeba v Turecku.

aliendrone

jiná odpověď

Pokud jde o počítače, tak jakožto Aliendrone je snad JASNÉ, že jedině notebooky ALIENWARE (dnes už sežráno Dellem, tudíž to není to co kdysi, ale i tak dost slušné)! Nějaký šrot od pana Sonyho a jiných… COŽE? Sencor už dělá i PC? OMG, kdy se dočkám PC značky „Mi-kim-chi“? (ať již kachní, kuřecí, krevetí či hovězí) ;) :D :D

anonym

jiná odpověď

Žádnou značku nepreferuji. A důvod je velmi prostý, jedině tak můžete vybrat dobře a zbytečně nepřeplácet za značku. Lidé kteří nerozumí technickým parametrům se nejčastěji orientují jen podle věhlasu značky ale často to dopadá tak, že jen kupují předražené a ne až tak kvalitní věci v jakési bláhové víře, že je to naopak. Preference značky je vítězství marketingu nad schopností spotřebitele dobře si vybrat.