Rakira

Jaké ženy se vam líbi?

Nejlepší odpověď
briketka10

Hlavně nenalíčené a ty, které se chovají přirozeně.
Ty co mají na sobě tuny make-upu a na očích umělé
řasy vypadají lacině :(

Další odpovědi
marci1

Takové, které vypadají a chovají se žensky. 🙂

da ny

Koukám spíš po chlapech 🙂
Milé s příjemným vystupováním, usměvavé.....

hapiky

Zajímavé: Otázka je předpokládám směřovaná na muže, od nich ani jeden postřeh, že by ženy hodnotily sami sebe, nebo své přítelkyně? Já jen konstatuji, že s ženami bývají trable, ale bez nich by to bylo zcela bez „šťávy“

zjentek

Ponejvíce přítelkyně hokejistů, fotbalistů…

…ty nejvíce „vypadají a chovají se žensky“.

dudu

Ještě bych doplnil kolegu zjenteka, že tyto ženy jsou také překvapivě nezjištné.

Mc Merkurion

… krev a mlíko …

pepe88

inteligentní a sportovně založené.

Kryšpín

Pěkně namalovaná, dlouhé upravené nehty, percing na tváři a na jazyku, solidně vytvarované vnady nejlépe z PVC, co nejvíce kérky od taterů, na hlavě různé barvy čím pestřejší tím lépe, ohoz i.a.od rákosníků, ladný krátký krok, trochu písklavý hlas, velké seběvědomí a.p. Poté jsem maximálně vzrušen a začnu tokat a mroucat první ligu.