Altair-AC

Jaké/které země Evropy doporučíte?

Tento rok bych chtěl po zemích cestovat a ne se válet u moře.Ale těch zemi je tolik…

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste, zda chcete cestovat sám, nebo s kanceláří neuvedl jste ani způsob dopravy atd. Těžko radit – dotaz je obecný. .

Já bych si vybrala severské země. – Norsko, Švédsko, Finsko. Znám z vyprávnění těch, kteří je navštívili a byli nadšeni.

Je zde chladněji, ale určitě uvídte, kde slunce nezapadá, kde jsou bílé noci a určitě krásná příroda.

Nebo pak Pobaltí – Litva, Lotyšsko, Estonsko a jeho ostrovy. – také nejsou tak známé.

Nebo cesta lodi kolem Evropy.

Další odpovědi
Kepler

Těžko radit, proti gustu…Já jsem si pro letošek vybral vinařský kraj kolem Mosely. Je tam krásně, zpáteční letenka přes kiwi.cz za dva litry. Možná ještě bude nocleh na vysílači Praděd, dalekohled budu mít sebou. Pokud nebudu mít smůlu, bývá tam neuvěřitelné hvězdné nebe.

Edison

Jak tady máme odhadnout, co koho zajímá? Ale k věci… co začít Českem a Slovenskem? 😉

Drap

Dopoučíme, na co? Každá země je jiná, má své přednosti i nedostatky. Stejně jako lidé. Každý z nás je jiný a má jiné zájmy. Vezmi to podle abecedy.

Kryšpín

Švýcarsko a Rumunsko

yuko

Itálie, Norskon

yuko

Samozřejmě Norsko.