Avatar uživatele
Altair-AC

Jaké/které země Evropy doporučíte?

Tento rok bych chtěl po zemích cestovat a ne se válet u moře.Ale těch zemi je tolik…

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neuvedl jste, zda chcete cestovat sám, nebo s kanceláří neuvedl jste ani způsob dopravy atd. Těžko radit – dotaz je obecný. .

Já bych si vybrala severské země. – Norsko, Švédsko, Finsko. Znám z vyprávnění těch, kteří je navštívili a byli nadšeni.

Je zde chladněji, ale určitě uvídte, kde slunce nezapadá, kde jsou bílé noci a určitě krásná příroda.

Nebo pak Pobaltí – Litva, Lotyšsko, Estonsko a jeho ostrovy. – také nejsou tak známé.

Nebo cesta lodi kolem Evropy.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Těžko radit, proti gustu…Já jsem si pro letošek vybral vinařský kraj kolem Mosely. Je tam krásně, zpáteční letenka přes kiwi.cz za dva litry. Možná ještě bude nocleh na vysílači Praděd, dalekohled budu mít sebou. Pokud nebudu mít smůlu, bývá tam neuvěřitelné hvězdné nebe.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Jak tady máme odhadnout, co koho zajímá? Ale k věci… co začít Českem a Slovenskem? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dopoučíme, na co? Každá země je jiná, má své přednosti i nedostatky. Stejně jako lidé. Každý z nás je jiný a má jiné zájmy. Vezmi to podle abecedy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Švýcarsko a Rumunsko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Itálie, Norskon

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
yuko

Samozřejmě Norsko.

před 2178 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek