A.12345

Jaké zdravé svačiny na cesty doporučíte?

Doporučte nějaké zdravé svačiny na cesty, které se dají koupit v obchodě. Hlavně nechroupací, přece jen by to cestujícím nemuselo být příjemné (také by se mi to nelíbilo)… Pošlete když tak link s obrázkem :) díky

Odpovědi
dalid

Sušené maso používali už indiáni, meruňky sú tiež fajn. Ja si zeleninu krajam na malé kúsky a podľa mňa potom jedením nikoho neobmedzujem

Seznam.cz

Rozkrojit veku podél, namatlat vlašským salátem,vložit kus kuřecího masa a list ze zelí. Sýry. Nebo kupovanou bagetu. Pod sedadlo spolucestujícího nalepit obal z olomouckých tvarůžků. A pak říkat: vidíte to, měli jste si raději koupit křupky, teď trpíte větry.

Zdroj: kupi.cz

nyjono

Není nic jednoduššího, než v obchodě koupit pár kousků zeleniny a ovoce a nakrájet na kousky do krabiček.
Dlouhodobě osvědčené.