kapka

Jaké zařízení si mám pořídit, abych vyluštila chudstův avatar?

Je to QR kód, že? Takže se pod ním asi něco ukrývá, že? Co to jenom může být? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Az vylustite chudsta , tak pak nam poslete vylusteni toho vaseho ! 🙂
Vy 2 si nemate co vycitat. 🙂
A jak ja ho znam .. , tak , kdyz mu napisete , tak on vam to urcite vysvetli.
Ja s nim ted nemluvim. Mluvim s nim jen , kdyz je na koniku a on to vi. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
led

QR kód možte odfotiť čítačkou v mobile a malo by sa zjaviť rozkódovanie.
Niečo o čítaní QR kódov:
http://www.qr-kody.cz/qr-ctecka

chudst

Ano, ano, je to QR kod :)

Abyste ho precetla, potrebujete ve vasem mobilu ctecku kodu.

Neco o ni: http://www.smo­bil.cz/cz/qr-kody/

Stahnete si ji treba: http://m.smobil.cz/

Zkousel jsem to a zde to nejde pomoci mini avataru rozpoznat, takze tady to mate v plnem rozliseni – http://chudst­.pjz.cz/nicky/a­vatar_odpovedi­.jpg

A nakonec: dekuju -iv- za upozorneni, neni tak uplne pravda, ze se mnou nemluvi, porad je uzasna – stejne mi napsala mailik, v nemz upozornovala na vase tema, protoze vi, ze se do sekce Ankety a zabava nedivam :P Diky! :)

kapka

Iv, rozesmála jste mě. Popravdě jsem trochu čekala, že se někdo ozve a bude chtít pro změnu vědět, co mám za nápis na avataru já.
Zkuste si na maximum zvětšit obrazovku, půjde to přečíst. Klidně to sem pak napište, jestli se Vám to povede. 🙂

chudst

Noo, popravde ja zvetsoval ten avik od vas uz kdysi, ale stejne jsem to nerozlustil. V prvnim okamziku, co me napadlo, bylo „nedostatek sexualni vasne“. Ale pote, co jsem si to precetl blize, jsem zjistil, ze pismenka nesedi. A nemuzu to vylustit. Pripada mi to cosi jako „nedosatek sexukai vášičak“, ale nemuzu prijit na to, co tam dostat jinyho =op Ja se necham poddat!

[A poprosim, kdyz rozlustite muj QR kod, tak sem reseni nedavejte :) A pokud nemate mobil, pomoci nejz byste si to precetla, tak vam napisu mail s resenim =o)]

Deli

Zvětšila jsem si – hezké 🙂

Nechám to na každém, ať si zvětšování nacvičí všichni zvědavci sami 🙂

anonym

To po me nemuzete chtit .. roztahovat nejak tu obrazovku. Zkousela jsem ted ten notebook trochu vytahovat do stran , jako kdyz delam pizzu , ale nic.
Ja umim jen seznam a odpovedi.
Uz jsem vam to tu jednou psala, ze se nam kapicka nejak rozpila … nebo rozpyla … no, ani to nevim ! ;-(

led

  • iv- je to krásny text.

„Jó, když já byla mladá, já měla zrak, teď již zle vidím…“
Takže ste asi uhádli čoho sa týka ten text.

anonym

Tak na to nemam nervy. 🙂 Pisu chudstovi. :-p
🙂