Michal47

Jaké zařízení pro slepce lze používat se systémem MS-DOS?

Stačilo by mi dovezené z ciziny a schopné číst anglicky. Mám desktop Pentium a k jeho sběrnici by to muselo jít připojit (přes nějakou kartu). Děkuji.

Doplňuji:
Jsou tam také volné sloty sběrnice AT BUS.

Odpovědi
Radius

Doporučuji navštívit osobně v Praze prodejnu Tyflopomůcek, ta prodejna je v ulici Krakovská, druhou prodejnu mají v Olomouci, dávám níže odkaz, tam poradí, mám známého co téměř nevidí. Ta prodejna v Praze je kousek od Muzea v postranní ulici Krakovská. Tam poradí.

Zdroj: https://www.ty­flopomucky.cz/

johana 56

V některých krajských městech fungují TyfloCentra, poskytující poradenské služby slabozrakým a nevidomým. Každé z nich má své webové stránky včetně kontaktů. Je možné zaslat dotaz emailem, objednat se, příp. získat kontakt na techniky, kteří poradí s výběrem / instalací speciálních programů a doplňků pro usnadnění ovládání PC.