Jaké zaměstnání vybrat, když chci nechci pracovat s lidma?

Ahoj lidi, měl bych takový dotaz. Jsem samotář, který ne, že by nevycházel s lidma, ale v blízkosti lidí se cítím velmi špatně. Stydím se a navíc nesnáším hádky a pomluvy. Prostě se nejlépe cítím sám o samotě. Proto mám dotaz, můžete poradit nějaké zaměstnání, kde bych neměl styk s lidma? Napadl mě spisovatel, ale nevím, jestli k tomu mám talent. Jinak nic víc už. Nejradši bych zůstal celý život zavřený v pokoji a nikam nevycházel. Díky moc za odpovědi.
Doplňuji:
nejvíce mě baví sport. pak knihy. uvažoval jsem nad spisovatelem, ale nevím jestli k tomu mám talent. pak nějaký trenér, ale tam je práce s lidma, nevím, jestli bych to dal ☹

Nejlepší odpověď
dudu

A co strážce majáku…

Další odpovědi
ivzez

Úplně bez lidí to asi nepůjde, vždycky bude
potřebná min. komunikace o zadání/zakáz­ce apod.

Co programování?

Nebo jazyky:
Zakázky (překlady) lze přijímat i odevzdávat
prostřednictvím internetu nebo zasílat poštou,
komunikace by se mohla omezit na minimum.

Pepa25

Dělal bys měl především to, k čemu máš vlohy a co tě baví …
Jinak vše se v průběhu let dost mění, jako dítě jsem byl dost nesmělý, ještě v první práci jsem měl problém někam zatelefonovat, ale po letech otrkávání už vedu sám jednání …

Noga

A co tě baví dělat, co děláš nejraději? V čem jsi dobrý? U čeho se cítíš šťastný a nevnímáš čas?
Nejprve si odpověz na tyhle otázky a pak se rozhodni podle toho.

zjentek

soustřeď se na to, jak s touhle diagnózou urvat něco od státu ..prací ti to asi nepůjde

uccello

Zajeď do nějaké bezpečnostní agentury a nech se hodit na ostrahu nějakýho opuštěnýho baráku. Budeš tam sám, akorát budeš muset nějak překousnout po 24 hodinách střídajícího kolegu. :)

dalid

Nepises kolko ti je rokov, co studujes. Hadky a pomluvy nema rad nikto (normalny).
Zrejme mas spatne skusenosti, dobry kolektiv ti pomouze naucit sa s ludmi vychadzat, len si este nenatravil na spravnych ludi. Treba tomu dat este sancu ;).
Ale ked uz chces tak napr. praca s hluchonemymi alebo napriklad knihovnik. Sikovny remeselnik tiez, na obchodne veci mozes mat ludi.

Fienir

Programování určitě ne, je to práce v teamu.