Gus_Fring

Jaké zaměstnání je ideální pro toho, kdo chce pracovat hlavou, chce během práce logicky přemýšlet a není zručný?

Prosím o konkrétnější příklady zaměstnání. Např. kdybych se ptal jinak a někdo odpovídal sportovec, tak bych preferoval fotbalista – útočník, hokejista – obránce apod.
Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, není nad dobré rady, že? Člověk s bystrou hlavou má daleko větší možnosti uplatnění, než zručný truhlář nebo zedník. Od logistika přepravy počínaje až po vývojáře a pracovníky výzkumu a inovací.

Další odpovědi
Edison

Mě se zdá, Jasánek, se vám nechce makat… Ke kopání výkopů a práci přidavače na savbě netřeba zručnosti.

Reezo

Přemýšlet se musí všude do určité míry si myslím. Každopádně sporty nebudou pro člověka, který není zručný a není šikovný na motoriku těla.
Doporučil bych nějakou kancelářskou práci, případně si rozjet něco svého pokud na to máte mozkové závity.

jáára

Chráněná dílna.

zjentek

Stačilo v otázce vynechat slovo logicky a poradil bych náměstka na ministerstvu to je jedno. Třeba zemědělského prostředí.

Lotr2008

Žurnalista.

Mc Merkurion

… kontrolor jakosti v kloboukárně Tonak https://www.to­nak.cz/