Avatar uživatele
ZelenáŽirafa

Jaké zaměstnání bych mohla vykonávat, pokud bych měla vystudovanou teologickou fakultu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NemamSlov

farar ale ak sa clovek posnazi tak to dotiahne aj na papeza :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Celá řada studentů „cosi“ vystuduje a pak se teprve ptá, jak se s tím může uplatnit. Pak se stává, že automechanik dělá kuchaře apod., v horším případě místo do práce chodí na pracák.
Tys to alespoň trochu udělala správně. Ale úplně správně by bylo říct, co tě láká oborově, alespoň v hrubých rysech a pak se ptát, jakou školu pro to vystudovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

180 000 studentů v oblasti sociálních věd v roce 2012. Tak snad tesař?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Většina absolventů TF se rozhoduje pro práci duchovního a v ČR najde vždy uplatnění.Dále může učit náboženství, dějiny, filosofii, etiku, zabývat se biblistikou, dějinami náboženství, psychoterapií apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Dobrá volba:-) Pamatuji si, že ti, kteří studovali souběžně dvě fakulty, si často vybírali kombinaci teologie – práva. To, aby potom mohli loupit – pardon- vybírat odpustky – legálněji a zgruntu.
Pardon, je to můj názor, ale mám fláterníky zafixované spíš jako nemakačenka. Ani objektivní psycholog, ani nezaujatý filosof, rukama něco dělat – tak to už vůbec ne, a když není zbytí, tak najednou se za vším stojí Ježíš. Něco provedeš a místo trestu se pomodlíš…
Takže vhodná volba po vystudování této fakulty – charitativní organizace, vlastní projekty s nějak postiženými lidmi, dětmi, vstřícnost k cikánům, amnestovaným apod. Zkrátka holírna a zašívárna. Ovšem ve stylu vymývání mozku pánem Bohem.

Pozor! Iluze ani zájem ti neberu ani neupírám, je to jen MŮJ názor a moje osobní zkušenost s těmito vypečenci, z nichž většina se na školu tohoto typu „chystá“ právě a pouze z tohoto zištného důvodu. Být farářem je dnes docela lukrativní „zaměstnání“. Dotace odevšad, povolání víceméně vážené – ač pokrytecky (ale kdo si troufne na hodného a slušného faráře, který „to myslí s lidmi dobře“), možnost mediální prezentace…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
I_hate

Můžeš též zkusit uplatnění v politice (zastupitel, poslanec, atp.), podívej třeba na ThDr. Kateřinu Klasnovou.

Zdroj: http://www.na­sipolitici.cz/cs/po­litik/608-katerina-klasnova

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek