martinecek20

Jaké zaměření webu by se vám líbilo ?

Chystáme nový projekt (web) pro vás a potřebujeme znát odpověd na otázku:Kdyby jste si četli web co by jste na něm raději četli ?
Doplňuji:
chystáme pod pojmem že máme vše hotové jen potřebujeme zjistit to zaměření

Nejlepší odpověď
terry

Něco jiného,napište prosím do komentáře

Pokud už chystáte, pak už byste měli zaměření vědět.

Další odpovědi
lukas111

Chaty (něco jako seznamka)

i vtipy

kartar

Vtipy

Chcel by som zoznamku /spoznať sa osobne/,vtipy-kreslené tie vymizli čo prestal vychádzať Roháč a aj tie o androidoch môžu byť.

LuK4S3k CZ

Vtipy

Michal Kole

Něco jiného,napište prosím do komentáře

Doplňuji:
Plavání a vše kolem něj a vše co s plaváním souvisí.

Poklička

Chaty (něco jako seznamka)

mim

Něco jiného,napište prosím do komentáře