Avatar uživatele
afro.minerva

Jaké zákony řeší rasismus a nesnášenlivost k menšinám?

Jaké zákony řeší v naší zemi nesnášenlivost k menšinám a rasismus? Myslím zákony i vyhlášky. Na jednom serveru jede rasismus na plný pecky, tak chci upozornit administrátory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 5170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jakub

Pro utvoření si vlastního názoru na tuto problematiku, lze čerpat z materiálů uvedených na odkaze. Neznám rasistické servery a ani se nesnažím na ně chodit, ale podle mého názoru, nelze mluvit o rasizmu, pokud se jedná jen o jedno nepřizpůsobivé etnikum. To, co vláda s tímto etnikem provádí, není nic jiného, než pozitivní diskriminace. Na to řada skupin reaguje a to se nemůže nazývat rasistickým projevem. Pokud se všechny národnostní menšiny a etnika budou řídit platnými zákony této republiky, ubude rasistických serverů.

Zdroj: http://www.ko­zy.cz/lp/zako­ny/index.htm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Myslím že Jakub se vyjádřil dostatečně a já bych jen dodal že je mi na zvracení z politiků typu Michala Kocába který si buduje jen svou kariéru a který je jen populista.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

To ´ten který je´

  • z čeho konkrétního pramení vaše žaludeční slabost ? Vy máte nějaké OSOBNÍ zkušenosti a nebo informace čerpáte jen z Novy nebo Blesku ?
  • řada ´neomylných´názorů a tvrzení mě nechává chladným, ale takovéto ZJEDNODUŠOVÁNÍ mně vadí…, ale kromě výše uvedené větičky je to asi tak vše co s tím mohu efektivně udělat 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek