afro.minerva

Jaké zákony řeší rasismus a nesnášenlivost k menšinám?

Jaké zákony řeší v naší zemi nesnášenlivost k menšinám a rasismus? Myslím zákony i vyhlášky. Na jednom serveru jede rasismus na plný pecky, tak chci upozornit administrátory.

Nejlepší odpověď
Jakub

Pro utvoření si vlastního názoru na tuto problematiku, lze čerpat z materiálů uvedených na odkaze. Neznám rasistické servery a ani se nesnažím na ně chodit, ale podle mého názoru, nelze mluvit o rasizmu, pokud se jedná jen o jedno nepřizpůsobivé etnikum. To, co vláda s tímto etnikem provádí, není nic jiného, než pozitivní diskriminace. Na to řada skupin reaguje a to se nemůže nazývat rasistickým projevem. Pokud se všechny národnostní menšiny a etnika budou řídit platnými zákony této republiky, ubude rasistických serverů.

Zdroj: http://www.ko­zy.cz/lp/zako­ny/index.htm

Další odpovědi
ten který je

Myslím že Jakub se vyjádřil dostatečně a já bych jen dodal že je mi na zvracení z politiků typu Michala Kocába který si buduje jen svou kariéru a který je jen populista.

standa

To ´ten který je´

  • z čeho konkrétního pramení vaše žaludeční slabost ? Vy máte nějaké OSOBNÍ zkušenosti a nebo informace čerpáte jen z Novy nebo Blesku ?
  • řada ´neomylných´názorů a tvrzení mě nechává chladným, ale takovéto ZJEDNODUŠOVÁNÍ mně vadí…, ale kromě výše uvedené větičky je to asi tak vše co s tím mohu efektivně udělat 🙂