Babe

Jaké základní informace se sbírají od lidí při sčítání lidu?

Odpovědi
Drap

T=měř všechny, věk,zaměstnání, majetek atd.

WeeBear

Nedávno se vyplňovaly dotazníky, pokud to nevíš, předpokládám, že to dělali rodiče,.. Tak se neboj a zeptej se jich! 🙂

Psal se věk, studium, národnost, náboženství, práce. To bych řadila mezi základní.

Mimo to se psalo, kolik aut má kdo ve vlastnictví, jaký máme přívod vody, jaké vytápění, jak velký je byt (v m2), jednitlivé místnosti, jestli je záchod v bytě, na pavlači atp.

To je z mojí paměti, vyplňovala jsem to za celou rodinu (nikdo si s tím nevěděl rady, nevím proč,..)

Každopádně tu máš odkaz, ve kterém máš vše bod po bodu. http://www.jak­tak.cz/jak-vyplnit-formular-pro-scitani-lidu-2011.html