ZdedekZ

Jaké web stránky mi umožní stáhnout si u seriálů všechny epizody a série najednou?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je jich mnoho … některé se přímo zabývají některýma seriálama …
… @ge0reg: … pokuď vím, při stahování přes torenty se stahovaný soubor sdílí a tím pádem je to dle našich zákonů trestné !!!
… @aliendrone: … nevím, proč bych musel mít placený Uložto, stačí stahovač a mohu dělat vše bez placení a i bez stahovače to jde, nutnost platit není !!!
… najdi si stránku onoho seriálu a tam se většinou dozvíš, kde a jak se dají stáhnout jednotlivé série, některé weby to mají i s odkazama >>> vyzkoušeno …

Další odpovědi
kelley

uloz.to – když si zaplatíš za rychlé stahování.

Mc Merkurion

@kelley: … není nutno … a jinak to jde i pomalu …

aliendrone

McMerkurion>>> Můžeš hodit příklad nějkého FUNKČNÍHO např. pro uloz.to?
A obejdou speedlimit pro neplatící klienty? THX! :)

Mc Merkurion

… FRD https://wordri­der.net/freera­pid/ funguje nejen na uložto …

aliendrone

Díkes! :)

anonym

naopak aliendrone, piratebay velmi dobře prospívá. Především díky nové decentralizované architektuře, která zajištuje provoz na obrovském množství tzv. proxy domén například zde je jejich seznam https://piratebay-proxylist.se/ a díky tomu prakticky neexistuje způsob jak piratebay vypnout a všechny je najednou zrušit, jednu zrušíš, další se hned objeví. Jednou z těch domén je dokonce i onion doména na darknetu která má adresu http://uj3wazyk5u4hnvtk­.onion/ a ta funguje vždy, vypnout ji ze strany úřadů ani technicky nijak nelze … takže z mého pohledu je piratebay ve slušné kondici a odolává velmi zdatně. Zavedli i podporu pro magnet linky, aby snížili zátěž na minimum a není potřeba žádná registrace.

aliendrone

Aha – ty jsi to napsal do zprávy i sem, tož odpovím obsahem zrávy i sem >

Co na to říci? Např. https://www.zi­ve.cz/clanky/the-pirate-bay-ma-vazne-problemy-mozna-se-opravdu-blizi-jeji-konec/sc-3-a-196760/default.aspx

Už od zrušení isohuntu před lety to jde z kopce, já už ani nemám nainstalovaný utorrent. Když mocí mermo něco přes torrenty potřebuji, tak mám jako součást distra Transmission, ale SÁM jsem postřehl (nejde s nevšimnout), že to s tou nabídkou už ZDALEKA není tak jako kdysi. Rychlost se ale zvýšila, to jo, lidé se naučili i seedovat. Ale co, když NENÍ CO! ;) :D :D

anonym

omezující je skutečnost, že většina provozovatelů, kteří vám nabízí ke sdílení podobný obsah má primární motivaci naservírovat vám při jejich sledování či stahování co největší objem reklamy. A proto vám umožňují je stahovat jen postupně aby stažení každého dílu pro ně byla příležitost k zobrazení desítek reklamních bannerů. Kdybyste si mohl všechny díly stáhnout najednou té zobrazené reklamy by logicky bylo řádově méně … v podstatě jedině torrent trackery takto nefungují. Tu motivaci zobrazovat reklamu nemají příliš velkou protože nemají ani tak velké provozní náklady které by musel zisk z reklamy pokrýt. Nemají je tak vysoké proto že u torrentu si přenosy mezi sebou zajištují a uživatelé sami a torrent tracker jen řídí provoz mezi nimi (resp. dává stahujícím klientům kontakt sdílející klienty – zjednodušeně řečeno, což samozřejmě nepředstavuje nijak závratný datový objem který by musel provozovatel trackeru někam posílat) … magnet odkazy pak umožňují tuto zátěž provozovatele trackeru eliminovat prakticky zcela, díky této efektivitě tlak na krytí vysokých provozních nákadů není tak velký, reklamy je méně nebo žádná a bez potíží na torrentech najdete takové, které obsahují všechny dostupné díly daného seriálů najednou …