jjj123456789

Jaké vztahy měli mezi sebou Rusové a Ukrajinci před začátkem loňského roku?

Nejlepší odpověď
gecco

A které Rusy a které Ukrajince myslíš??
Jurije se Stěpanem a nebo Olega a Sašu???
:-O
Asi tak stejné, jako mají obyvatelé Česka a Slovenska.

Další odpovědi
dudu

Mladý muži a co kdybyste se sám seznámil s některými historickými fakty, jako např:
Ukrajinský hladomor let 1932–1933 (ukrajinsky Голодомор, Holodomor) byl hladomor na územích obývaných převážně etnickými Ukrajinci cíleně způsobený politikou sovětského diktátora Josefa Stalina. Odhady počtu obětí se v historických pracích pohybují mezi 2,6 milióny[2] a 7 milióny; objevují se však i vyšší odhady.
Wikipedie

McArthur

Běžní lidé měli a mají dobré vztahy. Jim jsou politikaření aj. nesmyslné praktiky mocných a demagogů naprosto lhostejné. Lidi chtějí pracovat, mít co do huby a hlavně klid. Je jedno, zda-li se budeme bavit o Ukrajincích, Rusech, Češích, Číňanech, Američanech či o jiných národech a národnostech. Je to všude stejné. Lidem je dokonce jedno, kudy povede jaká hranice. Když ji budou moci překročit, tak se o čáry v mapách nezajímají.