Jaké vznešenější jméno pro sluhu?

Potřebovala bych nějaké mužské křestní jméno, které by se hodilo na sluhu.. takové ty vznešenější, jako třeba Albert.. ale Albert se mi právě moc nelíbí :/ neznáte nějaká? Jak česká, tak zahraniční?
Doplňuji:
Jde o vymyšlenou postavu, sluhu, pro kterého nemám jméno xD ale vlastního sluhu? Lákavá nabídka :D
A děkuji všem za nápady :)

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na vás, pro které se rozhodnete. Zkuste si prpjít odkaz mužských jmen a vybrat si.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­tegorie:Mu%C5%BEs­k%C3%A1_jm%C3%A9na

Další odpovědi
Drap

Ty máš sluhu, který nemá doklady a jméno zapoměl ?

Damiana

Jean (Žán) – to je klasika.
Pak také Alfons a Max. V Pytlákově schovance měl René Skalský (Oldřich Nový) tuším Boltona.

anonym

Ramínko.Věšák­.Jestli je to němý sluha,jméno nepotřebuje.

sevos

Saturnin.

Larissa

Samuel, Sebastián

Mc Merkurion

nevím jak se to píše,ale čte se to takto „žán…“
Doplňuji:
už si nepamatuji v kterým filmu to bylo

štamgast

Bolton, Niles, Gordon.
Doplňuji:
Ano, ještě Jean-nemohl jsem si vzpomenout.