Neonka

Jaké výrazy používáte před dětmi, když si chcete zanadávat a nechcete mluvit neslušně ? 🙂

Odpovědi
hanulka11

do háje zelenýho, do prčic , hrom aby to spral, sakra práce , .....

rosa

do prkýnka, do šišek zelených, do nudlí, do prachu.....

kropitko

Kromě toho, co uvedla děvčata, tak ještě do prdky zaprděný,,a šašci počmáraný,,ale určitě bych si ještě na něco vzpomněla,,jen se rozčílit.

fofbal

Používejte, kdo znáte anglické výrazy, mají jich dost. A hotovo