dust8

Jaké výhody by mělo žít přes noc a spát přes den?

Prý to tak běžně dělal bohém Dan Nekonečný. Asi na tom něco bude.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jediná výhoda: nemusíš trpět vedrem. Jinak samé nevýhody – zavřené obchody a většina putyk, doma musíš svítit, nesmíš dělat rambajs…

Další odpovědi
annas

Prý se tomu říká život netopýra. Lidé žijí a pracuji, kdy ostatní odpočívají.

Jde o život převrácený na ruby., pochroumá biologické hodiny. Může to dlouho trvat, že se organismus přeladí..

Přes den spaní ve větším hluku v létě za vyšších teplot,.vyrušení mobilem atd. Jídlo v noci může způsobovat nadváhu, špatně se tráví, protože nejvyšší činnost vyjíjejí játra a žlučník.

Pokud pracujete na směny, je třeba je střídat, aby si organismus nezvykl na jiný rytmus. .

Zkuste si pročíst nevýhody nočního života
http://progra­mujte.com/cla­nek/2011121400-otoceny-denni-rezim-zivot-netopyra-aneb-jak-se-zije-a-pracuje-kdyz-vsichni-kolem-vas-spi/

elkon

Organizmus je nějak stavěný a k životu potřebuje režim, který je dán od přírody. Ponocování nic zdravého není.

Kelt

Takový hrabě Drakula to aplikoval a žil velmi dlouho. Pil sice některým lidem krev, ale neměl starosti s nájmem, bankami a ušetřil za nákup potravin. Byl prý bledý, měl trochu delší zuby, ale jinak byl prý sexy a velmi silný.