Kryšpín

Jaké výhody bude mít soukromé připojištění ve zdravotnictví?

Pětikolka navrhuje připojištění už se těším mám odhad, možná lepší léky, lepšího doktora, bez čekání v čekárně a další vymoženosti, ovšem kolik si asi připlatím.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Výhodu vidím v kratších čekacích lhůtách, a úhradě nadstandardní péče. Nemáme ještě systém, kdy soukromí doktoři dostávají většinu plateb přímo od pacientů. Zatím je platí hlavně zdravotní pojišťovny. Nejvíc se tomu přiblížili dentisti.

Další odpovědi
dubraro

Pro tebe žádné. Pro pojišťovnu vyšší zisk.