dust8

Jaké výhody a nevýhody by měl mobil s displejem na obou stranách?

Odpovědi
Mr. Marek

Nevidím v tom větší výhodu a praktičnost.

elkon

Zbytečnost. Nemá to smysl.

Kelt

Kdybys ukazoval fotky, video, tak by ti nečuměl nikdo přes rameno, ale nevím, jak by se to dalo ocenit.

Dochy

Tak záleží jak to kdo udělá. Mně by dávalo smysl mít jeden hlavní a na druhé straně menší, klidně reflexní i jen monochromatický se stavovýma informacema (nepřečtené zprávy, jméno volajícího, apod…, které by byli vidět i při telefonu zaklaplém v pouzdře.
Plnohodnotný displej na druhé straně bude mít využití jen pro vyjímečné aplikace, které by ale normálně měl zajistit úplně jiný přístroj.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.