Mravenec

Jaké vtipné názvy znáte?

Mám stránku, ale potřebuji změnit její jméno. To staré vůbec není k tématu. 😁
Stránka je o vtipech, denně tam přibydou vtipy. Nejedná se o žádný úkol, jen mám hlavu vygumovanou. 😁
Zkoušel jsem Denní vtipy, Vtipy ke kávě… Nic moc. :D

Čím víc nadpisů vás napadne, tím lépe. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Vtipy ke kávě – chi chi chi…to ne, to je moc vyměklý, dej třeba Totálbejkoviny, Kydynaentou, krutofláky atd…, nebo mě ještě napadlo Špeky, Nejfláky, Srandakydy, dá se toho vymyslet mraky 🙂

Další odpovědi
anonym

Vtipy pro všechny,
vtipy na každý den,
vtipy pro každého
sbírka vtipů…

Elk

Vtipoland, Vtipník, Chechtačník, Rozchechtávač

zjentek

Vtibot – robot na každodenní legraci (enywér, enytajm)… nebo zkus raděj vtiborg, ale slogan pak musí bejt o tobě ;q

Mc Merkurion

vtipný název? >>> spravedlivý soud…

bolak

<chacha stránky>

nebo jednoduše <FÓRum> což by bylo i dvojsmyslné (a logicky) > http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/fo­rum

to je tak všechno přijatelné, co mi po autocenzuře zbylo, když jsem vyškrtal věci jako „vtipomrdky“ a tak podobně..

George5

bambilión

NelieM

Srandykopec :D

anonym

Poradil bych Jugaroviny, to by se lidi zechcali smíchy!