Mrs.Styles

Jaké všechny druhy tanců se tančí v tanečních?

A myslíte si, že je hodně důležité tam jít?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí to být ve všech tanečních stejné.

Další odpovědi
led

Prevažne klasické, ale nájdu sa aj tanečné školy zamerané len na jeden druh tanca.

isteron

V časoch mojej mladosti sa tance delili na klasické a latinoamerické.
Klasické : valčík, foxtrot, polka, waltz.
latino : rumba, samba, tango, jive.
Ale čas pokročil, už sa zrejme aj repertoár zmenil.

Tuzzy

Aktuálně tančím: blues, mazurka, waltz, valčík, foxtrot, slowrock, tango, polka, jive, chacha, rumba, letkis, variace do country.Dělíme na standardní tance a latinskoamerické. Klasický tanec je balet.

dubraro

Záleží podle kurzu. Zpravidla nějaké klasické, nějaké latinskoamerické a nějaké moderní. Je lepší tam jít, mohlo by vám to později chybět. Zvlášť jako holka si to užijete … pro mladé muže je to neskutečný opruz.