autacek

Jaké všechny agrotechnické lhůty lze prošvihnout, když vám v březnu zakáží jít na vlastní zahradu mimo bydliště?

Odpovědi
Drap

Dobrý zahrádkář se s tím bez problémů srovná a nebude mít žádné problémy.

plebs

Poděkujme antirouškařům, některým rolbařům, lyžařům, dovolenkářům, hostinským, hoteliérům Pechtle mechtlíkům a také Senátorům, kteří odmítli zákon na řádné pokuty / na bezohledné sobce / a tím mají spoluúčast na šíření nebezpečných nemocí rovněž nepřímo porušením zákona o ochraně veřejného zdraví, včetně Listiny základních práv na ochranu zdraví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.