Avatar uživatele
norek

Jaké vlhčené ubrousky?

Jaké jsou nejlepší vlhčené ubrousky pro dětí?A jaký krém je nejlepší na opruzeniny pro děti?Napište misvé zkušeností prosím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, 1popelka1 před 4926 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak na opruzeniny Rybilku a ubrousky také od této značky,dle mého není nic lepšího,,,cenově dostupné

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

Já mám nejlepší zkušenost se značkou nivea neparfemované a krém rozhodně bepanthen, je ale poměrně drahý, z levnějších se nám výborně osvědčila rybilka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacaM

Ahoj, já jsem oběma holčičkám kupovala Pampers, Babylove z DM a Babydream z Rossmanna, někdy Bella Háppy,ale ty jsou moc navoněné, jedinně Sensitive. Pokaždém přebalení jsem mazala nejdříve mastí z lékárny, taková hnědá, a pozdeji Rybilkou. Opruzeniny naštěstí moc neměly, ale když se objevily, tak hodně větrat a mazat. Bepanten nám nezabíral, Rybilka se osvědčila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já kupuji u nás vlhčené ubrousky Pufík a na opruzeniny používám pytiol už 10 let a jsem s ním spokojená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ella2

Já můžu doporučit tydle https://www.top­markt.cz/pro-deti/elkos-komfortni-vlhcene-ubrousky-pro-deti-s-citlivou-pokozkou-80ks/
Je to pro citlivou pokožku dětí 🙂

před 2440 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Ahoj, dívám se na ten eshop, který jsi zde dala. Objednáváš tam i něco jiného? Dívám se, že to je z Německa všechno, říká se, že je to odtamtud kvalitnější. Co je na tom pravdy?

před 2429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Milusko je to pravda, mám to vyzkoušené. Zboží je kvalitnější, je to znát. Mám odtamtud třeba talety do myčky, nějaké čistící prostředky, aviváž apod.

před 2418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Můžu se zeptat konkrétně na ty tablety do myčky, jaké máš? Děkuji moc

před 2412 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
osmanek

pouzivam vlhcene ubrousky od huggies 🙂

před 2927 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

vlhčené ubrousky jsou špatné, většinou. Doporučuji používat žinku. Ubrousky jsem používaly, a opruzeniny se objevily. Pak jsem začala mít žinkou a natírat mastí Panthé-Baby a opruzeniny od té doby nikde.
Vlčené ubrousky pouzivám jen někam na cesty..

před 3126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

Taky sem si včera říkala, že už ty ubrousky nebudu používat :/
Panthé baby? Zkusím se poptat v lékárně, ted máme právě opruzeniny

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

No tak určitě ubrousky nepoužívat, omývat pod kohoutkem nebo zinkou. často větrat a zkuste natírat tím Panthé Baby.

před 3122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

děkuji, poptám se po tom v lékárně, jsem taky zvědavá kolik za to budou chtít?

před 3119 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nella98

100g mají za nějakých 250 tuším. Prodává se ale i 50g 😉

před 3118 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jojcicka

Jo ok, tak děkuji za informace, dneska si do té lékárny skočim.
Díky!

před 3115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví