norek

Jaké vlhčené ubrousky?

Jaké jsou nejlepší vlhčené ubrousky pro dětí?A jaký krém je nejlepší na opruzeniny pro děti?Napište misvé zkušeností prosím.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak na opruzeniny Rybilku a ubrousky také od této značky,dle mého není nic lepšího,,,cenově dostupné

Další odpovědi
salsa verde

Já mám nejlepší zkušenost se značkou nivea neparfemované a krém rozhodně bepanthen, je ale poměrně drahý, z levnějších se nám výborně osvědčila rybilka.

MacaM

Ahoj, já jsem oběma holčičkám kupovala Pampers, Babylove z DM a Babydream z Rossmanna, někdy Bella Háppy,ale ty jsou moc navoněné, jedinně Sensitive. Pokaždém přebalení jsem mazala nejdříve mastí z lékárny, taková hnědá, a pozdeji Rybilkou. Opruzeniny naštěstí moc neměly, ale když se objevily, tak hodně větrat a mazat. Bepanten nám nezabíral, Rybilka se osvědčila.

panenka

Já kupuji u nás vlhčené ubrousky Pufík a na opruzeniny používám pytiol už 10 let a jsem s ním spokojená.

Ella2

Já můžu doporučit tydle https://www.top­markt.cz/pro-deti/elkos-komfortni-vlhcene-ubrousky-pro-deti-s-citlivou-pokozkou-80ks/
Je to pro citlivou pokožku dětí 🙂

MiluskaN3

Ahoj, dívám se na ten eshop, který jsi zde dala. Objednáváš tam i něco jiného? Dívám se, že to je z Německa všechno, říká se, že je to odtamtud kvalitnější. Co je na tom pravdy?

Ella2

Milusko je to pravda, mám to vyzkoušené. Zboží je kvalitnější, je to znát. Mám odtamtud třeba talety do myčky, nějaké čistící prostředky, aviváž apod.

MiluskaN3

Můžu se zeptat konkrétně na ty tablety do myčky, jaké máš? Děkuji moc

osmanek

pouzivam vlhcene ubrousky od huggies 🙂

nella98

vlhčené ubrousky jsou špatné, většinou. Doporučuji používat žinku. Ubrousky jsem používaly, a opruzeniny se objevily. Pak jsem začala mít žinkou a natírat mastí Panthé-Baby a opruzeniny od té doby nikde.
Vlčené ubrousky pouzivám jen někam na cesty..

jojcicka

Taky sem si včera říkala, že už ty ubrousky nebudu používat :/
Panthé baby? Zkusím se poptat v lékárně, ted máme právě opruzeniny

nella98

No tak určitě ubrousky nepoužívat, omývat pod kohoutkem nebo zinkou. často větrat a zkuste natírat tím Panthé Baby.

jojcicka

děkuji, poptám se po tom v lékárně, jsem taky zvědavá kolik za to budou chtít?

nella98

100g mají za nějakých 250 tuším. Prodává se ale i 50g 😉

jojcicka

Jo ok, tak děkuji za informace, dneska si do té lékárny skočim.
Díky!