DeaP

Jaké vlastnosti vysavače jsou pro Vás důležité při jeho koupi?

Které to jsou kromě příkonu, sacího výkonu atd. Jsou to např. délka kabelu, hlučnost, kolečka, barva, tvar apod.?

Nejlepší odpověď
Deli

Pro mne je rozhodující sací výkon, pak cena a také jaké má sáčky a případně kolik stojí ty papírové náhradní.

Další odpovědi
Bedy

Vysavač jsem nedávno kupoval – krom příkonu a sacího výkonu jsem koukal i na materiál (trubky z levného plastu se rychle unaví a zlomí se) a na výbavu.
Hlučnost až tolik neřeším, barvu vůbec.

mosoj

Sací výkon, snadná manipulace, tvar a variabilita sacích nástavců.

huxa

rozhodně ještě hlučnost a filtry

david22

Častý problém u vysavačů je ten, že po nějaké době nejdou sehnat sáčky. Takže jejich dostupnost. A dále u vysavače výkon, kvalita zpracování.
Doplňuji:
Doporučuji při koupi nového vysavače vzít i náhrádní sáčky. A to na několik let dopředu. Nebudou.

anonym

Pro mě je důležité aby koště dobře zametalo.

Jikra

Kromě již uvedených parametrů je pro mě jednoznačnou prioritou schopnost vysavače zadržovat prachové částice tzn. kvalita a počet stupňů filtrace a tím pádem i čistota vyfukovaného vzduchu.

DeaP

Mosoj: Chtěla bych Vás požádat, zda můžete blíže specifikovat, co pro Vás znamená snadná manipulace u vysavače, je to lehkost (váha), jízdní vlstnosti (kolečka??), robustnost apod…Děkuji

DeaP

Jak posuzujete hlučnost při koupi vysavače a jaké je měřítko pro výběr filtrů?

Jikra

Např. na Heureka cz. je vysavačů mraky a hlučnost je první parametr
u nich uvedený. Filtry jedině Hepa tř.13 a sáčky z netkané textílie.