dust8

Jaké vitamíny a minerály nejlépe regenerují opařená místa na těle, jež dlouhodobě bolí, např. šourek?

Odpovědi
elkon

Vitamíny těžko, ale je vhodné ránu opakovaně ošetřovat propolisovou tinkturou. Včelí tmel totiž jednak působí jako přírodní anestetikum a jednak snižuje riziko vzniku jizev a hnisání.

Kazatel

Jsi vařil vejce na tvrdo, nebo na hniličku? Vše je závislé na délce přípravy, zkus třeba Fenistyl gel.

quentos

Jenž fakt není to samý co který. Když to neumím, tak to nepoužívám…