pizlicka

Jaké výhody maji zde zlatí a stříbrní uživatelé?

mohou mazat otázky??mazat,pře­sunovat,nebo jakou mají moc?ja myslela,ze tohle děla admin.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si oživit Kodex, v němž se dovíte víc, tedy o tom, jaké možnosti mají zlatí i stříbrní uživatelé. Třeba i to, co je negativní chování, jak vkládat otázky atd.

"Mezi práva jednotlivých kategorií uživatelů patří i limity pro vkládání otázek, odpovědí a jejich hodnocení za den.

Kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý má navíc práva pro úpravy vybraného obsahu (nahlášený závadný obsah se automaticky nezobrazuje a možnost nominovat užitečné odpovědi)."

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Další odpovědi
www

Proč se ptáš na pravidla, se kterými při registraci souhlasilas, tomu nerozumím. Copak neumíš číst, nebo bezhlavě jen vše odklikáváš? No tě pic.. ☹
Jinak viz odpověď Annas!

gecco

Au a Ag mohou rovnou skrýt otázku či odpověď (nikoli diskusní příspěvek), posléze ji Admin vrátí a nebo smaže – dle vlastního uvážení.
Dále je, podle ´barvy´ (ne)omezen denní počet otázek a odpovědí.
Jiná výhoda mne nenapadá

dudu

Mezi největší výhodu zmiňované „kasty“ je oproti prvotním podmínkám fakt, že tito mohou adminům navrhovat případné smazání otázky, či příspěvku. Nyní jsou ovšem v pozici, kdy dávají ve známost a všanc svoji přezdívku k tomu, aby je libovolně mohli slovně napadat zdejší hulváti a nevychovanci. Denně se jich zde se vší vervou pár prezentuje. Nenechme si však od nich tentovat na hlavu a otevřme konečně ústa!!

Lamalam

Mazat nemůžou, ale když otázku nahlásí, tak ta hned zmizí. O jejím definitivním smazání pořád rozhoduje admin.

pizlicka

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Mladá paní, nebo stará slečno pizlicko, dej annas pokoj, nebuzeruj, nešikanuj!!! Starej se hlavně sama o sebe, myslím, že máš co dělat, zkus se na všechno poptat admina, on ti věci vysvětlí, abys nemusela obtěžovat ani annas, ani nikoho jinýho.

pizlicka

ty jsi annas mluvčí? 🙂 tak zmlkni!

anonym

Vem si prášek, nebo dva a zkus usnout, nestresuj se, zase bude dobře, pusť si relaxační hudbu, nebo začni hulit, nebo konečně už hulit přestaň, hlavně mi dej pokoj trubko, co si o sobě myslíš ty důro bláznivá? Zajdi si na psychárnu, oni ti řeknou, co máš dělat dál, kam máš nastoupit, kdy atd, neboj, to zvládneš. Vrátíš se jako nový člověk. 😁

pizlicka

dochází argumenty,přichází urážky? 🙂

pizlicka

draha SAMBO,ja jsem tu zažila tak těžkou buzeraci kvůli jedine otázce,ze to chytam od vás! vyzkoušejte si,co to je,navazet se do uzivatele.a ze jsem doma??nezávid holka,kazdy strůjcem svého života.

led

Milá pizlicka, je mi jasné, že to od vás zlíznem na holú. Ale ako už napísal v odpovedi užívateľ www, s ktorou nemežno, než súhlasiť „Proč se ptáš na pravidla, se kterými při registraci souhlasilas, tomu nerozumím. Copak neumíš číst, nebo bezhlavě jen vše odklikáváš?“ vaša otázka len dokazuje absolútnu ľahostajnosť k pravidlám a vaše diskusné príspevky mi pripomínajú výroku rozmaznaného malého dieťaťa. A to som sa vyjadrila veľmi jemne.
Prosím o zachovanie slušnosti aj vo vašich komentároch.

pizlicka

led,nepřisuzuj mi prosím zápornosti,nebo schválnosti.mě se to prostě nechce číst,a v hlavičce mi neseplo,že si to muzu přečist,otazku jsem napsala spontánně.stačí ti taková odpověd?děkuju za pochopeni.p.s. ty píšeš slušně,nemam důvod,ani potřebu tě sjíždět 🙂 hezky den,led.

anonym

Můžeš mi věřit, že pokud jsi vážně doma, tak to ti teda nezávidím. Takže víš, jak si člověk připadá, když ho šikanují, žejo? Takže ty v tom vlastně jen pokračuješ, abys neporušila tradici, hmmm, aha, aha, chápu 🙂Nejsem SAMBA, ALE Samba, nekomol to, ju? Díky.

pizlicka

ne..er se do mě.to,že s tebou nechci byt v kontaktu pře fb,neni důvod se mstít 🙂

anonym

Co to kecáš za kraviny? Nacpala ses sama, já ze slušnosti klikla na přátelství. Bohužel, nemám tam fotky, o to ti šlo, ne? No jo, smůla…tak zas nic, žejo?

pizlicka

ty jsi tááák inteligentní .-)))) ja za to nemuzu,ze mas problémy,nevybijej si je na mě. a vůbec-NEBUDU SE HADAT S BLBCEM,TAKZE-NECHAVAM TI POSLEDNI SLOVO,SPODINO VE VYJADROVANI

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.