Mika47

Jake vhodne boty na dovolenou?

Jedu na pobytovou dovolenou do Itálie. Je to na 12 dní a na výlety chodit moc nebudu. Potřebuji pomoct vybrat boty na pláž, do města, do hotelu, atp…
Vyberte prosim z nasledujici nabidky nebo napiste jake si mam dokoupit:
Tenisky, sportovní sandále, žabky, croxsy, balerinky..

Odpovědi
Maljian

tenisky

Doplňuji:
poprvé hlasuju a hned to pokazím :-/ chtěl jsem hlasovat pro žabky, nevím jak se mi podařilo hlasovat pro tenisky..

melanie

žabky

Doplňuji:
Myslím si, že žabky budou pohodlnější, než tenisky-hlavně na pláž a můžeš si je jednoduše opálchnout vodou 🙂