jirka F

Jaké věci si ukládáte do sklepa na horší časy nebo i normálně?

Bude to u mě znít divně, ale já si tam schovávám i trvanlivé potraviny. Dále to jsou brambory, cibule…

Nejlepší odpověď
Rokio

V našem sklepě jsou dvě dětská kola, řemeslnické nářadí, židle s pracovním stolem a různé harampádí. Dříve jsme tam měli uhlí a železo. Železo jsem s otcem odvezli do výkupny kovů. Také se tu nachází kotel.

Další odpovědi
Kepler

Z potravin neskladuju nic. Mám tam jenom kolo, malou dílničku s nářadím a spojovacím materiálem a harampádí, které momentálně doma nepotřebuju, ale někomu by se mohlo hodit.

Funna

co je na tom divného…většina lidí má ve sklepě např. zavařeniny…
a já tam mám spoustu věcí…zaleží, co je to za sklep, jestli je vlhký, studený, teplý, suchý, jak je daleko od obytných prostor a pod…asi nebudeš pro každou „kravinu“ chodit několik pater v paneláku…
já např. jednu část sklepa (suchý a teplý) používám místo spíže, kterou nemám – z kuchyně je do něj jen pár schodů…

briketka10

Sklep nemám, ale u sestry jsou moje brambory, zavařeniny, okurky, kompoty.
Složená polohovatelná dřevěná postel po mamce. Atd.. atd..