Michal Kole

Jaké Vaše děti přinesli vysvědčení? Už jste „vychladli“? Jak jste se uklidňovali? Byl na děti připraven opasek?

Nejlepší odpověď
Lakeysha

Vážně nejlepší způsob výchovy. Se pak nediv, že takový děcko rebeluje a vlčí, když doma dostává takovou psychickou podporu, že musí ze strachu lhát, zapírat a falšovat podpisy v žákovský. Mě mamka nikdy za známky nepotrestala, prostě mě vychovala k zodpovědnosti za svoje vlastní výsledky, aby mně samotný záleželo na tom, abych měla slušný vzdělání. Nikdy jsem se nemusela bát její reakce, když se mi někdy známka nepovedla. Věděla jsem, že to dělám jenom sama pro sebe.

A abych dodala…zrovna ty jsi ten pravý, kdo má někoho trestat za nedostatečný známky, koukni na tu svou nechutnou hrubici…