jaké vánoční zvyky a tradice máte?

Když už jsou brzo ty vánoce, zajímalo by mě kdo dodržuje jaké tradice nebo jaké zvyky se ve vaší rodině drží co se týče dárků, jídla, místa, času, atd

Nejlepší odpověď
anonym

viz dalších 78 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C3%A1no%C4%8Dn%C3­%AD%20zvyky

Další odpovědi
radce

Sežrat kapra… 🙂
Vzhledem k věku štědrovečerní společnosti jsme „odbourali“ dárky i stromeček, čas „večeře“ se řídí případnými pracovními povinnostmi zúčastněných, takže občas jde o oběd. Koledy raději nezpíváme, v rádiu je umějí lépe. Symbolická jehličnatá větvička ve váze k náladě postačí, jde hlavně o to se v klidu sejít…

BANAN93

pečeme cukroví, jíme společnou večeři – já teda řízek a salát jen 2 členové rybu
Pak u stromečku zpíváme jednu sloku narodil se kristus pán – :D a věřící nejsme

honza19hk

něco zbaštit většinou tak půlku kapra a pak ke stromku pro nějaké dárky apak většinou ke kompu a nebo do garáže jak minulý rok.Tehdy jsem měl jet 6 ledna na truck rally do německa(závody nákladních aut v terénu) a já neměl tatru ani z poloviny hotovou.Takže dned po rozdání dárků jsem šel montovat motor zpátky do tatry