agentpv

Jaké vám dnes jdou TV programy? Na Břeclavsku akorát Novy a Barandovy (včera ráno TV znovu naladěna a jely ČT i Primy).

Mám klasickou anténu, ale programy u nás ztrácí i to kdo mají satelity. Jak to dlouho potrvá?

Dnes = 7/11 2020

Odpovědi
annas

Nesouvíelo í to s změnou multipelxu? Nedošlo ke zpoždění, tedy posunutí původního data?

https://digital­.rozhlas.cz/ne­funguje-vam-nova-tv-barrandov-a-televize-seznam-v-dvb-

https://www.te­levizniweb.cz/2020/09/­pozor-na-jizni-morave-pokud-nemate-preladeno-na-finalni-site-dvb-t2-muzete-dnes-prijit-o-novu-a-primu/

cochee

Dotaz „Jaké vám dnes jdouTV programy?“ na jiné uživatele než z tvého regionu je irelevantní. Na každém vysílači to může být jinak. Prostě po definitivním ukončení vysílání DVB-T se ještě chvíli bude s multiplexy míchat a bude nuto čas od času celý set-top box nebo celou TV kompletně přeladit. A samozřejmě to, že se „ztrácí programy i na satelitu“ je podobnost čistě náhodná, TV vysílání satelitní a pozemní spolu nemají nic společného, jsou odbavovány jinými technologiemi a z jiných odbavovacích pracovišť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.