gogogod

Jaké uživatele na odpovědi.cz znáte z hlavy?

Nejlepší odpověď
anonym

Dr. Axla. Je to muj skoromanzel . -iv-
Doplňuji:
áno ľed, vecnú nevestu, ktorá ale zostane vecne na ocot … ;-( -iv-

Další odpovědi
anonym

Led, já tě doplním trochu sofistikovaněji:
Kromé mé snoubenky, která je prostě nezapomenutelná dalších momentálně 37 bližších a dalších pár desítek vzdálenějších.
Vzhledem k tomu, žes tu teprve od srpna, nemá smysl ti je jmenovat, protože by ti to stejně nis neřeklo a pouhé jméno nedokáže vyjádřit hloubku vztahů, jež tu průběžně vznikají.
A pokud z nás chceš tahat tipy, jsi na špatné adrese, své sociální vazby si musíš vytvořit sám. V odpovědích ses příliš nezviditelnil a pokusy o nápadité otázky ti také nezajistí okamžitou přízeň.
Tvůj nick, avatar ani mládí nevyvolávají zrovna nějak prudké nutkání se ti vrhat rovnou do náruče.
Doplňuji:
Ad Děda Louda, díky za odpověď s elegantním nadhledem, samozřejmě tvá verze je blíže původnímu zadání otázky, ale jak už bývá pravidlem, většina odpovídajících reaguje na podobné názorové dotazy spontánně a emotivně, vycházejíc z prvoplánového vyznění otázky.
Ad chudst, udělals dobře, žes nesmazal původní znění, aspoň je sledovatelný vývoj tvých myšlenek a současně tím činíš zadost zdejší deklarované pluralitě názorů.
Spolu s tebou také doufám, že se mýlím, ale neměl jsem na mysli se vlísat k někomu konkrétně, ale seznámit se (a možná později infiltrovat) s kompaktní top partou, jejíž krystalizace probíhá už pár měsíců.
Tento dojem může snadno vyvolat vývoj druhu a dikce otázek s analýzou náznaků v podtextu.
Stačí trochu sledovat otázky (i odpovědi) tazatele v globálu a leccos se z nich dá vyčíst.

led

Nemôžem napísať všetkých, málo miesta, keď napíšem len niektorých, nespomenutí sa urazia.
Ale jednu predsa spomeniem, našu večnú nevestu a 90-ročnu mladicu: -iv-

arygnoc

sběratelku palců, dědy, pár, co jich mám i v mejlu nebo na FB, hráče z první desítky, několik, s kterými jsem vedl vášnivé debaty /novinářku/, některé arogantní (kuriózní), doktora, samozřejmě většinu děvčat (slovenka, např.), experty a vůbec, asi dost.

na které jsem zapomněl, prominou. Prosím.

chudst

Na tuhle otazku se nesnazim odpovidat, protoze jich vyjmenuju X a na par nechtene zapomenu. Z toho duvodu je nehodlam vyjmenovavat.

Vyjmenuji pouze ty, ktere mam skutecne rad a nedam na ne dopustit, protoze je povazuju za obzvlaste fajn tvory a nesmirne si jich vazim: -iv-, Kerberus, Barnajka, Dr. Axl, tom004, Berusinka a dedapetr. Ti jsou pro me jasne v TOP 6. [Je to subjektivni, nedelam to podle extra vytyceneho kriteria, ale proste je mam rad a stotoznuji se s nimi.]

Ale pak jsou tu i ostatni, kteri jsou take moc fajn (Terrylka, hanulka11, quentos, Michal Kole, baghira a dalsi a dalsi – ty skutecne ani jmenovat nebudu, vazne bych nerad na nekoho zapomnel).

No… a pak tu mame par „zajimavych tvoru“, ale ty take jmenovat nebudu.

No, abych odpovedel nejak konkretneji (byt se vyhnu plne odpovedi): ted jsem si je vypsal, napadlo me 25 uzivatelu. To ale jsou ti, na ktere jsem si vzpomnel, neznamena to, ze ostatni neznam; kdyz si projedu seznam, najdu jich daleko vice, preci jen uz tu chvilku na Odpovedich jsem.

Doplnena: ted jsem cetl to, co napsal Dr.Axl – a to co napsal stoji za uvahu, jako vzdy. Zapremyslel jsem, jestli mam svoji odpoved smazat, ale nechavam ji tu. Doufam, ze nebude mit vyjimecne pan doktor pravdu s tim, ze by se tu chtel vlisat na zaklade nasich odpovedi ke konkretnim lidem, ale ze se dotycny proste nudil a zalozil toto tema.

Děda Louda

Jak vidím, otázka nebyla pochopena. Ptáš se, jací uživatelé nám utkvívají v hlavě, nikoli kteří. V odpovědích tudíž figurují jména, resp. nicky, ač dotaz je směřován na charakteristiku nebo výrazné vlastnosti, které stojí za to, si je zapamatovat či vybavit.
Takto výrazným fenoménem je třeba spolek kryjící svou identitu velmi nápaditým nickem anonym, nebo notoričtí opakovači (tapetáři) hlubokomyslných, nezřídka domněle filozofických úvah, hledajících, nebo se ujišťujících v nalezení způsobu spasení světa a lidstva.
Další zajímavou skupinou jsou tzv. Alenky, tedy lidé nechápající běžné životní situace, příčiny toho, že se ne vždycky daří podle vlastních představ.
Takových enkláv, jež se projevují nějakým společným znakem je samozřejmě nespočet.
Ale právě o tom to je. Proto se tady scházíme a odpovídáme si na otázky, které nás tíží nebo zajímají. I ty pitomoučké.

Berušinka

chudst: Jéééé, taková „poklona“ – to mě moc potěšilo, opravdu hodně! =)

Já raději jmenovat nebudu jinak na někoho zapomenu =D

Mám ráda takovou sestavu/partu, jak tu jsme (už i nějak propojení =)) a nováčky nejdřív musím okoukat…