Hamon

Jaké užíváte „drogy“?

Já jablečné koláče.

Nejlepší odpověď
SpiderRoy

Nejvíc počítač, a stydím se za to

Další odpovědi
MK44

Jo, tak jablečné koláče? To se Vám to fetuje. Taky bych si dal, ale neumím je upéct. Mám jenom jabka. Když Vám je pošlu mailem, pošlete mi je zpátky v koláčích? Ne? Neva, ještě tu mám nějaké cukroví…

anonym

Kafe, čaj(e), alkohol, nikotin – naštěstí nejsu na sladký…
😉

quentos

hořkou čokoládu… i v nejrůznějších podobách zákusků. Jablka taky, v zimě i mandarinky :{)>
Doplňuji:
jestli se počítá i nejídlo, tak taky muziku. I když, pravda, tu taky „žeru“ :{)>

melanie

čokoládu a pc

Kelt

Koláče jakékoliv, čokoláda, ovocné čočky, prostě vše co pohladí a dodá energii, takže i káva, čaj, kokteil, energetické nápoje ne.
Pěkná hudba nebo pěkný film, někdy i procházka do lesa.
Někdy je to přítomnost určitých lidí, někdy jejich nepřítomnost.

STUDENTKAEVA

cokoska

Kotja

Proti srážce s blbcem je nejlepší droga lignum fagi
http://www.rr-naradi.cz/nasada-na-krumpac-95cm-vyber-buk

Bedy

Bílé víno, není dne bez sklenky… :-[

kick882

Jablka, coca-cola zero :D :)