Thor841

Jaké UPLOADY jsou vlastně legální?

Ahoj, dovolte mi dotaz. Jaké sdílení dat na internetu jsou legální? Je mi jasné, že filmy, hudba, hry, programy určitě ne, ale co třeba sportovní přenosy co dávají v TV. A pokud ani tohle, tak vlastně co?

Nejlepší odpověď
Hlada

Zjednodušeně to, od čeho jsou propadlá autorská práva, k čemu má uploader svolení od autora a vlastní tvorba.

Další odpovědi
Bedy

Hlada to tu napsal, doplním jen, že můžete nahrát jen to, čeho jste majitel, třeba Vaše fotky, Vaše videa (jako třeba z dovolené apod.)
To, co dávaj v TV, je majetek televize – pokud nemáte povolení, nemsíte s tím disponovat