Avatar uživatele
Kepler

Jaké typy TV pořadů byste si nejvíc přáli vidět?

Vím, že na téma TV už bylo hodně pozornosti, ale přesto. Dnes když přepínám mezi komerčními TV to vypadá asi takto: reklama, kuchyně, detektivní seriály, soudy, reklama, přiblblé a nudné seriály, opět nějaký soudce, či soudkyně, ještě blbější detektivky 3× za sebou, reklama, reklama, kuchyně, reklama, reklama, Simpsonovi, občas nějaký dokument. Jo a ještě staré a 3× za sebou opakované filmy. Jak byste to regulovali a v prospěch jakých pořadů? Připlatili byste si za kvalitnější obsah?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, marci1, gecco, Muso před 2519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Upřímně?
Je mi dost jedno, co v „TV“ ukazují…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Nedívej se na komerční škvár. Pusť si v sobotu v půl jedné na ČT1 veřejnoprávní kvalitu jménem „Hobby naší doby“ s Bohdalkou a zemřeš děsem.

Teď vážně – mám ráda cestopisy, dokumenty o historii, přírodě, vědě, české a francouzské filmy z šedesátých až osmdesátých let a britské sitcomy. Z ostatních žánrů v TV téměř nic nesleduji.

Upravil/a: Lamalam

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Dobré SfiFi. Třebas Babylon 5 nebo ST-DS9

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Protože to s programy v TV vypadá přesně, jak píšeš, tak ji přes den vůbec nesleduji a mám ji jen jako zvukovou kulisu. Docela často ale sleduju opakování Milionáře a Riskuj. Pozdě v noci, když uléhám, přepnu na Novu na „Dva a půl chlapa“ s Ch.Sheenem. Nebo na NCIS, Kriminálku Miami či Odložené případy nebo když výjimečně dávají dobrý thriller nebo komedii.
Uvítala bych více diváckých soutěží a dobré nové filmy, ale nepřiplácela bych. Televize mají spoustu příjmů z reklam, určitě by kvalitní novější film mohly uvádět, ale místo toho si přidávají na platech a divákovi pouští ty samé obehrané filmy pořád dokola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Je mi jedno co dávají, hlavně tam nesmí být Donutil, sleduju především dokumenty a naučné pořady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gobls

Televize je dobrá akorát k tomu, když chcete „zabít čas“ a nemáte k tomu momentálně jinou možnost. Většinou vysílají opakovaně stále to samé, nové stupidní seriály, zprávy po kterých se člověk jen nas… a především čím dál nesnesitelnější množství reklam. Skoro ve všem, i rádoby odborném, se objevují faktické chyby, ať už chybným překladem, nedostatečným ověřením věrohodných zdrojů, nebo i záměrnou manipulací či přímo lží. Televize je jeden z účinných prostředků k manipulaci lidí.

před 2508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

pusinko, díky za zatím nejúplnější odpověď 🙂

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Nemáš zač:-)) A to jsem se bála, aby to nebylo moc dlouhý, tak jsem se držela zpátky:-))

před 2518 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Gecco: věřím ti, ale otázka zněla jinak. Nekecej, že nemáš doma TV!

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Včil nee… Nečetl´s mé otázky..
😉
A jo – chybí mi, na filmy koukám na 17" notesu, je to malý…
😉
BTW – poradíš mi nějaký typ? – koukám, chci si koupit novou…

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Notes je na pytel, leda že by sis koupil TV s úhlopříčkou alespoň 32 – až přes 40 palců, podle toho jak z daleka se budeš koukat. Většinou tenhle display používám k PC. Typ ti z fleku neporadím, nevím jaké máš nároky a podmínky.

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Arne: jo, dobré sci-fi baštím, ale musím si je stahovat. V TV moc dobré sci-fi nejsou a když už, tak už moc staré.

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Lam: a to nevíš, že Bohdalka taky dobře vaří a vydává kuchařky? Inu, důchod oblíbené osoby, co se dá dělat. Naštěstí k té veřejnoprávní TV patří i ČT2.

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Že dobře vaří je možné, to jí neberu, ale v tom pořadu je naprosto zoufalá.

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To máš recht. Asi je zvyklá na nějaký příjem. V jejím věku 86 let bych si to teda nelajznul. Stejně jako jiná zombies: stará Vondráčková, nebo božský Kája.

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Na starý kolena každé koruna dobrá.

před 2519 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek